Альфа-Банк Україна та Укрсоцбанк дають знижку 20% по швидкому кредиту


Альфа-Банк Україна та Укрсоцбанк дають знижку 20% по швидкому кредиту

Альфа-Банк Україна та Укрсоцбанк оформлюють кредити готівкою безпрецедентно швидко – лише 59 хвилин потрібно спеціалісту будь-якого відділення, щоб видати до 500 тисяч гривень. І при цьому дають знижку на ставку по кредиту, якщо на видачу знадобиться понад 59 хвилин. До 30 квітня знижка зросла на 20%, тому швидкий кредит може стати для клієнтів ще вигіднішим.

Альфа-Банк Україна та Укрсоцбанк задали новий тренд – кредитування готівкою в максимально короткі строки. Оперативна видача кредитів у відділеннях банків відбувається лише протягом 59 хвилин, від моменту заведення заявки до моменту нарахування коштів на картковий рахунок клієнта. При цьому, за умовами пропозиції, до ставки по кредиту застосовувалась знижка в 10%, якщо фактичний строк видачі кредиту хоч на хвилину перевищив заявлений.

З 5 квітня 2018 року в умови пропозиції були внесені зміни, і тепер клієнти, що прийшли за швидкою позикою, можуть отримати 20% знижки по кредиту, якщо від заявки до зарахування мине понад 59 хвилин. Пропозиція знижки в 20% буде діяти до кінця квітня 2018 року.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Також з цієї теми: Особисті фінанси
Дивись також
Весь ринок:Особисті фінанси
Все, що ми знаємо про:Укрсоцбанк
В Контексті Finance.ua
Опитування