Apple хоче реалізувати в смартфонах безконтактне управління


Apple хоче реалізувати в смартфонах безконтактне управління

В майбутніх смартфонах і фаблетах Apple може з’явитися нова система безконтактного управління. Про це повідомляє Bloomberg, посилаючись на інформацію, отриману від поінформованих джерел.

В даний час проект знаходиться на початковій стадії розвитку. Мова йде про використання технології розпізнавання жестів в безпосередній близькості від дисплея мобільного пристрою. Іншими словами, користувач зможе віддавати певні команди, не торкаючись екрану.

Відзначається, що поки розглянута система далека від практичного впровадження. У комерційних апаратах така технологія з’явиться не раніше, ніж через два роки (за умови, що «яблучна» імперія проекту дасть зелене світло).

Bloomberg також повідомляє, що Apple розглядає можливість застосування в смартфонах iPhone вигнутих дисплеїв. Втім, остаточне рішення щодо таких екранів поки що теж не ухвалене. Сама компанія опубліковану інформацію ніяк не коментує.

Додамо, що вже в поточному кварталі Apple, за чутками, організовує пробний випуск iPhone нового покоління. До виходу на ринок нібито готуються три апарати. Один з них отримає LCD-дисплей розміром 6,1 дюйма по діагоналі. Два інші смартфони будуть оснащені екраном OLED: розмір становитиме 5,85 і 6,45 дюйма по діагоналі.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
Топ новини
Обговорюють

Читають

В Контексті Finance.ua
Опитування