Кількість емітентів - "зірок, що сходять" в світі за місяць зросла на 10


Кількість емітентів - "зірок, що сходять" в світі за місяць зросла на 10

Кількість “зірок, що сходять” у світі в період з 9 лютого по 12 березня зросла на 10 – до 12 емітентів, тоді як кількість “пропащих ангелів” не змінилася і становить два емітенти, повідомляє міжнародне рейтингове агентство Standard & Рoor’s.

“Пропащі ангели” – це емітенти, рейтинг яких був знижений до спекулятивного рівня “ВВ+” або нижче з інвестиційного рівня. “Зірками, що сходять” називаються емітенти, рейтинг яких був підвищений до інвестиційної позначки “ВВВ-” або вище зі спекулятивного рівня.

Кількість потенційних “зірок, що сходять” скоротилася на шість – до 29 емітентів з рейтингами “BB+” і “позитивним” прогнозом (або з рейтингом, що перебуває на перегляді з можливістю підвищення). В Європі таких емітентів 12, у США – 10.

Кількість потенційних “пропащих ангелів” (рейтинг “BBB-”, прогноз “негативний”) становить 46. Більшість з них – фінансові компанії.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

  • !

    Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "Інтерфакс-Україна", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Дивись також
В Контексті Finance.ua
Опитування