Рада має намір ввести механізм "єдиного вікна" на митниці


Рада має намір ввести механізм "єдиного вікна" на митниці

Верховна Рада має намір ввести механізм “єдиного вікна” на митниці.

За прийняття законопроекту №7010 в першому читанні проголосував 231 депутат, при мінімально необхідних 226.

Метою законопроекту є створення належної законодавчої бази для впровадження і функціонування механізму “єдиного вікна” на кордоні, що є важливим фактором для поліпшення умов ведення зовнішньоекономічної діяльності в Україні, зменшення часу, необхідного для здійснення експортно-імпортних операцій, поліпшення інвестиційної привабливості України, а також підвищення інституційної спроможності державних органів зі здійснення контролю за міжнародною торгівлею.

При введенні “єдиного вікна” передбачалося зменшення кількості сканованих документів шляхом надання контролюючим органам необхідних відомостей, які є в попередній декларації; скорочення часу, протягом якого контролюючими органами може бути призначений огляд товарів з 24 до 12 робочих годин; зменшення граничного терміну прийняття рішення контролюючими органами щодо товарів, що вивозяться за межі митної території України, з 24 до 4 годин.

Як повідомляли Українські Новини, на початку серпня 2016 року ДФС запустила електронну систему обміну даними “Єдине вікно”.

Дана система інтегрує інформаційні системи всіх служб, тепер контролюючі органи зобов’язані працювати тільки через неї.

“Єдине вікно” передбачає здійснення всіх видів контролю за допомогою ІТ-системи митниці.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

  • !

    Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "Українські Новини", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Також з цієї теми: Казна та Політика
Дивись також
Топ новини
Обговорюють

Читають

В Контексті Finance.ua
Опитування