Вигідні інвестиції в Україні


ISRAEL INVESTMENTS LTD відкрив свої двері:
https://www.israel-investments.com/

Зовсім нещодавно в Україні розпочав свою діяльність один з великих ізраїльських інвестиційних фондів Israel Investments LTD. Вже понад 20 років компанія надає різноманітні фінансові послуги. Завдяки широкому вибору інвестиційних інструментів і готових портфелів, фонд “ІЗРАЇЛЬ ІНВЕСТМЕНТС” відкрив для українців нові можливості для вкладень у національній валюті.

В Ізраїлі компанія має високий рівень довіри. Вона знаходиться в одному ряду з найбільшими та найуспішнішими інвестиційними фондами. israel-investments.com увійшов на фінансовий ринок України, надаючи свій багаторічний досвід, а також професійні знання в галузі довгострокового інвестування.

Перше і найголовніше, що слід виділити – можливість вкладення невеликих сум. Щоб почати інвестувати гроші, зовсім не потрібно оперувати тисячами доларів. З ISRAEL investments кожен охочій може вкласти фінанси в нерухомість, стартапи, цінні папери, нафту, інвестиційні пакети та ін.. Висококваліфіковані фахівці допоможуть обрати найбільш вигідний інструмент, при цьому з боку інвестора не потрібні спеціальні знання фінансового ринку.

Колективні інвестиції мають за кордоном величезну популярність, натомість у нас це відносно молода інвестиційна практика. Робота з інвестиційними фондами має низку переваг, серед яких головними є:

- захищеність і відносно низький ступінь ризику;

- більш висока прибутковість, ніж у банківського депозиту;

- можливість вкладення без досвіду і знань (фінансами вкладника управляють професіонали);

- низький поріг входу;

- можливість інвестування у національній валюті.

Інвестиції – це шлях до здобуття фінансової свободи

«Гроші повинні працювати, зберігати їх немає сенсу», – повідомив засновник фонду “ІЗРАЇЛЬ ІНВЕСТМЕНТС” в Україні Ющенко Геннадій Євгенович у своєму нещодавньому інтерв’ю. І з цим не можна не погодитися, адже гроші мають властивість знецінюватися.

Ізраїль сьогодні – це колиска інновацій та стартапів. Тому багатий досвід і широкі знання у сфері інвестицій провідних фахівців країни однозначно допоможуть українцям вийти на новий рівень фінансового успіху.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua