Американські кораблі передадуть Україні на початку травня


Американські кораблі передадуть Україні на початку травня

Президент України Петро Порошенко прогнозує передачу США патрульних катерів Island Україні на початку травня, – повідомив він під час вручення сертифікатів водного і автомобільного транспорту Національної поліції України.

«Міністерство оборони проходить внутрішньодержавні процедури завершення та узгодження проекту контракту, який ми отримали від американської сторони. Попередньо заплановано, що на початку травня в Україну прибуде група фахівців United States Coast Guard з берегової охорони США для остаточної деталізації і я сподіваюся на підписання зазначеного контракту», – сказав президент.

Порошенко підкреслив, що, за попередніми умовами, передбачена безкоштовна передача зазначених катерів, хоча підготовка, дообладнання, транспортування буде здійснюватися за кошти українського бюджету.

«Там сума буде попередньо понад 10 млн доларів. Але одночасно хочу проінформувати, що з самого початку було прийнято рішення про доцільність укладення зазначеного договору. Кілька тижнів тому було відібрано групу з 36 військових моряків, які успішно складають іспити і найближчим часом поїдуть на навчання в Балтімор, США», – розповів президент України.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

  • !

    Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "Інтерфакс-Україна", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Також з цієї теми: Казна та Політика
Дивись також
В Контексті Finance.ua
Опитування