У Раді дозволили студентам-переселенцям пожити в гуртожитку після закінчення вузу


У Раді дозволили студентам-переселенцям пожити в гуртожитку після закінчення вузу

Верховна Рада пішла назустріч студентам-переселенцям, вирішивши забезпечити їх тимчасовим помешканням.

У Верховній Раді розглянули законопроект «Про внесення змін до закону України «Про забезпечення прав і свобод внутрішньо переміщених осіб», що стосуються захисту житлових прав студентів» (№6142), за нього проголосували 229 народних депутатів.

У документі йдеться про те, щоб дати можливість студентам, які отримали певний освітньо-кваліфікаційний рівень на право реєстрації місця проживання в гуртожитках, в момент зняття з реєстрації одночасно зареєструватися в цьому ж органі реєстрації за адресою, за якою вони проживали (гуртожитку), і отримати довідку про взяття на облік в разі, якщо вони не бажають повернутися на попереднє місце проживання.

Крім усього вищевказаного, цим студентам законопроект пропонує передбачити, що гуртожитки, в яких вони були зареєстровані під час навчання, є місцем їхнього тимчасового проживання протягом 6 місяців з моменту закінчення відповідного навчального закладу.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

  • !

    Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "Інтерфакс-Україна", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Також з цієї теми: Казна та Політика
Дивись також
Топ новини
Обговорюють

Читають

В Контексті Finance.ua
Опитування