ЄБРР хоче реалізувати в Україні 25-30 нових проектів


ЄБРР хоче реалізувати в Україні 25-30 нових проектів

Європейський банк реконструкції та розвитку в поточному році має намір реалізувати в Україні 25-30 нових проектів фінансування, повідомив голова представництва ЄБРР в Україні Шевки Аджунер.

«У цьому році ми маємо намір підписати 25-30 проектів, виходячи з тих темпів, які у нас були в минулому. У нас план розширювати і оптимізувати нашу діяльність за всіма напрямками. Ми відкриті для бізнесу»,- сказав він.

За його словами, банк підтримує ухвалення Верховною Радою законопроекту «Про концесії» в першому читанні, а після ухвалення закону для України відкриються значні перспективи.

«Ми налаштовані підтримувати проекти державного та приватного партнерства, концесійні проекти», – сказав він.

Як додала голова департаменту транспорту ЄБРР Сью Барретт, з вказаної кількості проектів три або чотири стосуватимуться транспортного сектору та інфраструктури, а загальна сума фінансування становитиме до 200 млн євро.

Довідка Finance.ua:

  • ЄБРР є найбільшим міжнародним фінансовим інвестором в Україні.
  • Починаючи з 1993 року, банк взяв на себе сукупні зобов’язання з надання майже 12,1 млрд євро в рамках близько 400 проектів.
  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

  • !

    Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "УНІАН", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Також з цієї теми: Казна та Політика
Дивись також
В Контексті Finance.ua
Опитування