Працівники Райффайзен Банку Аваль зібрали понад 19500 грн на підтримку Центру раннього розвитку для дітей із синдромом Дауна


Працівники Райффайзен Банку Аваль зібрали понад 19500 грн на підтримку Центру раннього розвитку для дітей із синдромом Дауна

Київ. 4 квітня. — За результатами щорічної благодійної акції до Всесвітнього дня людини із синдромом Дауна LOTS OF SOCKS, що проходила в Центральному офісі Райффайзен Банку Аваль з 15 по 29 березня, вдалося зібрати 19530 грн. Зібрані працівниками банку кошти передано на підтримку роботи Центру раннього розвитку для дітей із синдромом Дауна при Всеукраїнській благодійній організації «Даун Синдром».

Як відомо, 21 березня така акція-флешмоб проходить по всьому світу, і всі, хто хоче підтримати людей із синдромом Дауна, вдягають у цей день яскраві непарні шкарпетки (це символізує додаткову хромосому, що спричиняє геномну патологію) на знак солідарності з такими людьми.

Персонал банку вже кілька років поспіль активно долучається і до збору коштів, і до участі у флешмобі.

Райффайзен Банк Аваль на регулярній основі підтримує також інші доброчинні ініціативи ВБО «Даун Синдром», приміром, благодійні турніри з боулінгу, пейнтболу, міні-футболу за участю банківської корпоративної команди, а також дітей із синдромом Дауна та їхніх батьків.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Також з цієї теми: Особисті фінанси
Дивись також
Весь ринок:Особисті фінанси
Все, що ми знаємо про:Райффайзен Банк Аваль
Топ новини
Обговорюють

Читають

В Контексті Finance.ua
Опитування