Атестація відсіяла 5 тисяч міліціонерів з 70 тисяч - МВС


Атестація відсіяла 5 тисяч міліціонерів з 70 тисяч - МВС

На думку голови міністерства Арсена Авакова, з такою інтенсивністю кадровий процес очищення в МВС буде тривати ще рік-два, а потім ситуація має суттєво змінитися.

З 70 тисяч міліціонерів, які проходили атестацію, понад 5000 звільнено і майже стільки ж понижено в посаді. Водночас відносно правоохоронців за підсумками атестації було відкрито близько 4 тисяч кримінальних справ. Про це повідомив міністр внутрішніх справ України Арсен Аваков в інтерв’ю Ліга.net.

«Вперше МВС не приховує такі факти. З 70 тисяч міліціонерів, які проходили атестацію, звільнено 5257, ще майже стільки ж понижено в посаді. Новий Департамент внутрішньої безпеки за два роки роботи оформив майже 4000 кримінальних справ, близько тисячі вже направлено до суду», – сказав він.

Аваков вважає, що з такою інтенсивністю кадровий процес очищення в МВС буде тривати ще рік-два, а потім ситуація має суттєво змінитися.

«І з такою інтенсивністю процес буде тривати, я думаю, ще рік-два, потім, сподіваюся, піде на спад. Бездоганної поліції немає ніде в світі – це теж треба розуміти», – сказав він.

При цьому Аваков заявив, що прагне створення не бездоганної поліції, а поліції надійної, тієї, якій довірятимуть в суспільстві, а тому йому «неприємні безпідставні нападки на структуру МВС, яка змінюється».

Він підкреслив, що не знає, скільки часу має пройти для завершення реформи, але впевнений, що з кожним роком українське суспільство буде «відчувати зміни якості роботи поліції».

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
Весь ринок:Казна та Політика
Все, що ми знаємо про:МВС України
В Контексті Finance.ua
Опитування