У Росії озвучили очікування щодо "Північного потоку – 2"


У Росії озвучили очікування щодо "Північного потоку – 2"

Росія розраховує, що дозвільні органи країн Євросоюзу ухвалять рішення щодо маршруту прокладки газопроводу “Північний потік – 2” “в інтересах європейських споживачів”.

Про це після того, як “Північний потік – 2” отримав всі дозволи в Німеччині, заявив міністр енергетики РФ Олександр Новак, передає ТАСС.

“Ми розраховуємо, що будуть ухвалені рішення, спрямовані на задоволення інтересів європейців і європейських компаній в постачанні газу. Поки цей процес не закінчений, він йде, робота відповідна йде”, – сказав він, відповідаючи на питання про позицію країн ЄС щодо маршруту газопроводу.

Нагадаємо, ще в листопаді-2017 року Європейська комісія схвалила пропозицію про поширення європейського енергетичного законодавства на газопровід “Північний потік – 2” і зазначила, що Євросоюз підтримує транзит газу через територію України.

Також німецькі екологи оголосили “війну” “Північному потоку – 2” – спільно з WWF вони звернулися до влади з вимогою заблокувати реалізацію проекту. Без дозволу екологів дозвіл не може бути видано. До позову німецьких екологів також приєднається Україна.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Також з цієї теми: Енергетика
Дивись також
Топ новини
Обговорюють

Читають

В Контексті Finance.ua
Опитування