У Києві продали три торгові місця біля метро за рекордну суму


У Києві продали три торгові місця біля метро за рекордну суму

Київська влада відзвітувала про успішну реалізацію трьох лотів на розміщення пересувних торгових майданчиків біля станції метро «Печерська» в центрі столиці. Сумарно на аукціоні підприємці виклали за право торгувати з коліс понад 2,6 млн грн. А раніше в міськадміністрації повідомляли про успішний продаж з аукціону торгового місця на Бессарабському ринку.

Зокрема, один лот біля виходу з метро був проданий за 1,012 млн грн., другий – за 920 тис. грн., а за третій виручили 760 тис. грн. Правда, чиновники не уточнили, на який термін бізнесмени викупили право торгувати біля підземного переходу. Зате поділилися планами розширити пілотний проект на всі інші локації в місті.

За словами першого заступника голови КМДА Миколи Поворозника, місто розробило алгоритм проведення торгів. За яким підприємці зможуть в рівних умовах боротися на аукціоні за право розміщувати свої пересувні точки в столиці.

При цьому чиновник не став повідомляти ні імен переможців торгів, ні розповідати про сферу бізнесу, який вони представляють. Хоча з ролика, розміщеного прес-службою КМДА на офіційному сайті адміністрації, можна припустити, що підприємці-мільйонери сколотили капітал на пристрасті киян до кави і фастфуду.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
В Контексті Finance.ua
Опитування