Молоді американці вперше стали вірити в економіку країни менше, ніж їхні літні співгромадяни


Молоді американці вперше стали вірити в економіку країни менше, ніж їхні літні співгромадяни

Індекс споживчої довіри, розрахований серед американців віком до 35 років, вперше за всю історію підрахунку цього показника виявився нижчим, ніж серед громадян, старших за 55 років, випливає зі звіту Мічиганського університету і компаній Haver Analytics і Deutsche Bank.

Частково аналітики пояснюють це вартістю освіти, що різко підскочила, в результаті чого обсяг боргів за кредитами на навчання у вузах в США становить рекордні $1,4 трлн.

Крім того, вартість нерухомості за останній час сильно зросла. В результаті правило, згідно з яким для комфортного існування потрібно витрачати не більше ніж 30% зарплати на виплату оренди або іпотеки, зараз практично недосяжне для молодих американців, пише MarketWatch.

Як наслідок, вперше за 130 років кількість американців, які живуть з батьками, перевищила кількість тих, хто живе окремо, показують дані некомерційної організації Pew Research Center.

“Хай США – одна з найбагатших країн світу, з одним з найвищих показників ВВП на душу населення серед розвинених країн, проте американці досить песимістично налаштовані щодо фінансового становища підростаючого покоління”, – говорить аналітик Pew Брюс Стоукс.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

  • !

    Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "Інтерфакс-Україна", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Дивись також
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua