Програми фінансування енергоефективних проектів презентував Райффайзен Банк Аваль у Дніпрі


Програми фінансування енергоефективних проектів презентував Райффайзен Банк Аваль у Дніпрі

ніпро. 2 квітня. — Дніпропетровська обласна дирекція Райффайзен Банку Аваль узяла участь у конференції-виставці «Економія. Екологія. Ефективність. Співпраця заради сталого розвитку регіону», що відбулася у Дніпрі на минулому тижні.

Захід став частиною проекту, реалізованого Дніпропетровською торгово-промисловою палатою разом із обласною владою за підтримки Програми сприяння зеленій модернізації української економіки Deutsche Gesellschaft für Internationale Zusammenarbeit (GIZ) GmbH за дорученням Уряду Німеччини з 2014 по 2018 рік. Проект передбачає просування впровадження ефективних технологій, рішень, послуг у сфері «зеленої» економіки, що дозволяють скоротити споживання ресурсів та негативний вплив виробництва на навколишнє середовище при збереженні його економічної ефективності.

У конференції взяли участь понад 200 учасників. Райффайзен Банк Аваль презентував їм програму фінансування «Енергоефективні рішення» — умови та переваги залучення фінансування для реалізації енергоефективних ініціатив підприємств.

Програму банку спрямовано на підвищення ефективності використання енергії, зменшення витрат для бізнесу. Її розроблено для компаній, що працюють у різних галузях: агровиробництво та переробка, харчова промисловість, виробництво товарів повсякденного вжитку, роздрібна і оптова торгівля продуктами харчування та лікарськими засобами, виробництво фармацевтичних препаратів тощо.

Більше інформації про програму та її переваги можна дізнатися у фахівців Райффайзен Банку Аваль по телефону: 0 44 498 79 56.
  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
Весь ринок:Особисті фінанси
Все, що ми знаємо про:Райффайзен Банк Аваль
В Контексті Finance.ua
Опитування