NASA профінансує розробку роботів для дослідження космосу


NASA профінансує розробку роботів для дослідження космосу

Космічне агентство NASA профінансує 25 технологічних проектів, які могли б поліпшити космічні дослідження, що проводяться людьми або роботизованими апаратами.

Про це повідомляє Engadget.

Концепт Shapeshifter пропонує використовувати безліч роботів, здатних об’єднуватися в різні форми для дослідження Титана (супутник Сатурна).

Проект Biobot пропонує розвантажити астронавтів і перенести систему життєзабезпечення разом з корисними запасами з заплічного простору на окремого робота, пов’язаного зі скафандром астронавта своєрідною пуповиною.

Інші проекти включають Marsbee (рій літаючих роботів, які можуть надавати підтримку марсоходу), SPARROW (робот, що приводиться в рух парою, призначений для дослідження океану), PROCSIMA (променева рухова установка для міжзоряних місій) та ін.

Спочатку кожен з проектів отримає фінансування в сумі 125 тис доларів терміном на 9 місяців, щоб визначити здійсненність концепту.

Якщо проект виявиться життєздатним, команди можуть розраховувати на другий етап підтримки для подальшого розвитку своєї роботи.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua