Ford розробить обмін інформацією між машинами на базі блокчейна


Ford розробить обмін інформацією між машинами на базі блокчейна

Ford розробляє систему обміну інформацією між транспортними засобами концерну на основі блокчейн-технологій. Про це стало відомо з патентної заявки, що надійшла у Відомство з товарних знаків США.

У документі наголошується, що робоча назва технології — «співпраця між транспортними засобами для регулювання трафіку», і основним завданням системи на першому етапі розробки стане інформація для зменшення заторів.

«Система буде тимчасово дозволяти окремим транспортним засобам підвищувати швидкість при знаходженні в менш завантажених рядах, а також вливатися в потік і вільно проїжджати у міру необхідності», — зазначається в заявці. «Інші учасники потоку будуть добровільно займати більш повільні ряди, щоб дозволити машинам споживачів вийти на їхню смугу за потреби».

На другому етапі розробки Ford планує ускладнити систему — для цього вони створять «біржу часу», де водії зможуть використовувати різну кількість токенів залежно від ступеня потреби.

«Час, відведений на виконання запиту споживчого транспортного засобу, грунтуєтся на кількості витрачених токенів CMMP. Наприклад, водій, який спізнюється на важливу зустріч, може попросити інші транспортні засоби пропускати його протягом 10 хвилин на певній дорозі або шосе за 60 токенів CMMP — за курсом 10 секунд за токен», — йдеться в описі до патенту.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua