На Херсонщині запустять 12 сонячних і вітрових електростанцій


На Херсонщині запустять 12 сонячних і вітрових електростанцій

На Херсонщині у 2018 році введуть в експлуатацію 12 сонячних і вітрових електростанцій загальною потужністю 235 мегават.

Про це в своєму звіті щодо роботи Херсонської обласної державної адміністрації за 2017 рік повідомив глава ОДА Андрій Гордєєв.

“У поточному році будівництво (в області – ред.) вітро- і сонячних парків продовжиться. Очікується введення в експлуатацію ще 10 сонячних електростанцій і 2 вітрових. А це плюс 235 мегават”, – розповів Гордєєв.

За його словами, вартість будівництва цих 12-ти електростанцій становить 470 млн євро.

Глава ОДА повідомив, що в 2017 році на Херсонщині було введено в експлуатацію 4 сонячні і 1 вітрову електростанції загальною вартістю 115 млн євро.

“Це дозволило довести (в області – ред.) загальну потужність цих об’єктів (сонячних і вітрових електростанцій – ред.) до 148 мегават”, – зазначив він.

Як зазначив Гордєєв, тепер частина електроенергії, яка виробляється в регіоні з відновлювальних джерел, становить в загальному обсязі виробленої областю електрики 18,3%.

Довідка Finance.ua:

  • За останні три роки в Україні більше 3 тисяч приватних домогосподарств встановили сонячні електростанції загальною потужністю 51 МВт.
  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
Топ новини
Обговорюють

Читають

В Контексті Finance.ua