0 800 307 555
Finance.ua розвивається і оновлює головну
Finance.ua - це не тільки стрічка новин. Ми вкладаємо багато сил у створення сервісів порівняння кредитів, депозитів і банківських карт. А наша редакція публікує багато путівників по вибору фінансових послуг і розповідає як не переплачувати.
Щоб показати все це читачам, ми винайшли головну сторінку сайту заново.

Нафтогаз відреагував на рішення Берліна щодо Північного потоку-2


Нафтогаз відреагував на рішення Берліна щодо Північного потоку-2

“Нафтогаз України” розкритикував рішення Німеччини дозволити будівництво російського газопроводу “Північний потік-2”. Компанія вважає дозвіл прокласти трубопровід у виключній економічній зоні ФРН неприємним, але прогнозованим.

“Німеччина наполегливо називає цей проект “виключно комерційним”, і вважає його справою, обмеженою інтересами кількох компаній, з відповідним регуляторним режимом. Єврокомісія, Європарламент, більшість країн ЄС, Україна, США, Канада і значна частина німецького політичного істеблішменту так не вважають, – зазначається в повідомленні, опублікованому компанією в Facebook. – Мантра про “виключно комерційну вигоду”, очевидно, не знімає ризиків цього проекту для енергетичної та національної безпеки Європи”.

Також в повідомленні зазначили, що в “Нафтогазі” вважають найкращим захистом України та її союзників завершення реформи газового ринку і пообіцяли продовжити боротьбу.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
В Контексті Finance.ua
Опитування