Яка з країн лідирує за кількістю патентів у галузі блокчейн - Financial Times


Яка з країн лідирує за кількістю патентів у галузі блокчейн - Financial Times

Більшість патентних заявок, пов’язаних з технологією блокчейн, які надійшли у Всесвітню організацію інтелектуальної власності (ВОІВ) у 2017 році, надійшли з Китаю.

Згідно з даними, зібраними співробітниками Thomson Reuters, більше половини з 406 патентів у 2017 році належать заявникам з Китаю: з цієї країни було подано 225 блокчейн-патентів, за ним слідують США (91) і Австралія (13).

Кількість патентних заявок, пов’язаних з технологією блокчейн, в минулому році збільшилася в три рази. За словами Алекса Баттесона, редактора Thomson Reuters:

Компанії роблять активні дії, щоб захистити свої розробки в технології, яка ще далека від масового ринку.

З топ-10 компаній, які подали блокчейн-патенти в період з 2012 по 2017 рік, шість є китайськими, а очолює список Beijing Technology Development. Хоча не всі патенти закінчуються створенням продуктів, самі дані мають велике значення, оскільки вони вказують на активність у певній сфері промисловості і можуть створювати бар’єри для входу.

Баттесон додав, що патенти є важливим інструментом для компаній, що залучають інвестиції. Патенти, пов’язані з певною технологією, сигналізують інвесторам, що «бізнес має і може отримати вигоду з інтелектуальної власності і не зіткнеться з втручанням з боку інших сторін, які потребують права власності».

Китайський уряд також проявляє великий інтерес до блокчейн-технології. Як повідомлялося раніше, підтримувана урядом Інвестиційна асоціація Китаю взяла активну участь у створенні Центру розвитку блокчейн-технології.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua