0 800 307 555
Finance.ua розвивається і оновлює головну
Finance.ua - це не тільки стрічка новин. Ми вкладаємо багато сил у створення сервісів порівняння кредитів, депозитів і банківських карт. А наша редакція публікує багато путівників по вибору фінансових послуг і розповідає як не переплачувати.
Щоб показати все це читачам, ми винайшли головну сторінку сайту заново.

"Нафтогаз" заявив про збільшення ціни на газ для промисловості


"Нафтогаз" заявив про збільшення ціни на газ для промисловості

З 1 квітня 2018 року НАК “Нафтогаз” України має намір збільшити вартість газу для промислових споживачів на умовах передоплати на 9,8% (на 774 грн) у порівнянні з лютим – до 8,67 тис. за 1 тис. куб. м (з ПДВ). Про це йдеться в повідомленні компанії.

Повідомляється, що зазначена ціна актуальна для споживачів, які закуповують газ по передоплаті в обсязі понад 50 тис. куб. м на місяць за умови відсутності боргів перед компанією. Для інших покупців вартість газу збільшиться на 7,4% (на 654 грн) – до 9 тис. 543,6 грн за 1 тис. куб. м (з ПДВ).

Як відомо, з 1 березня українська компанія розраховувала відновити закупівлі газу у “Газпрому”, але російська компанія відмовилася постачати газ в Україну, повернувши внесений авансовий платіж близько $125 млн. У березні Україна мала отримувати від російського монополіста 18 млн куб. м газу на добу.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
В Контексті Finance.ua
Опитування