Microsoft заборонила змінювати браузер у Windows 10


Microsoft заборонила змінювати браузер у Windows 10

В останній збірці Windows 10 заборонили змінювати браузер за замовчанням при переході за посиланнями з поштового клієнта.

Про це повідомляється в блозі компанії.

«Учасники програми Windows Insider, які отримують оновлення в рамках Skip Ahead, почали тестувати можливість відкривати посилання з поштового клієнта WIndows через браузер Microsoft Edge, що забезпечує кращий, найбільш безпечний і надійний досвід роботи з Windows 10», — йдеться в описі збірки 17623.

Таким чином, навіть якщо змінити стандартний браузер, всі посилання з поштової програми будуть відкриватися в Edge. Вказується, що з цим браузером користувачі стануть «більш продуктивними, організованими і творчими».

Однак, за даними Netmarketshare, користуються ним лише п’ять відсотків власників ПК, тоді як у Google Chrome частка становить 60 відсотків. У грудні 2017 року корпорація Microsoft видалила установник Google Chrome з власного магазину додатків. Відповідно користувачі Windows 10 S не змогли запустити браузер, бо встановлення нових програм можливе лише через Microsoft Store. Також у цій версії системи вперше з’явилася заборона на зміну стандартного браузера.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

  • !

    Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "УНІАН", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Дивись також
В Контексті Finance.ua
Опитування