Один із засновників WhatsApp закликав всіх видалити Facebook


Один із засновників WhatsApp закликав всіх видалити Facebook

Співзасновник WhatsApp Брайан Ектон (Brian Acton) запропонував усім видалити Facebook. Про це він написав у своєму Twitter.

Його пропозиція збігається з новинами про витік даних 50 млн користувачів в період виборів президента США для кампанії Дональда Трампа.

WhatsApp був заснований у квітні 2009 року Яном Кумом. У жовтні 2009 року друг і колишній колега Кума з Yahoo Брайан Ектон зібрав $250 тисяч як стартовий капітал для WhatsApp, і таким чином він став співзасновником проекту. У 2014 році компанію викупила Facebook за $16 млрд. Ектон залишив проект на початку 2018 року для роботи над новим стартапом.

Напередодні стало відомо, що фірма Cambridge Analitica, яка в період виборів президента США співпрацювала з Дональдом Трампом, незаконно отримала дані 50 млн користувачів Facebook. Інформація про користувачів збиралася для з’ясування політичних уподобань виборців і показу цікавої їм реклами.

Facebook поспішила запевнити, що не мала відношення до діяльності Cambridge Analytica. У компанії пізніше з’ясували, що дані Cambridge Analytica надали її співробітники Джозеф Канселлор і Олександр Коган, які створили для цього спеціальну фірму Global Science Research.

Нагадаємо, сьогодні керівника компанії Facebook Inc. закликають відзвітувати перед британськими парламентаріями через скандал навколо Cambridge Analytica, що співпрацювала зі штабом Трампа.

До того ж акції компанії Facebook впали в понеділок, 19 березня, на 8 відсотків на тлі скандалу навколо британської компанії Cambridge Analytica, що використовувала в своїх цілях особисту інформацію більш ніж 50 мільйонів користувачів соціальної мережі. В результаті капітал генерального директора і власника великої частки акцій Facebook Марка Цукерберга зменшився більш ніж на 6 мільярдів доларів США.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Також з цієї теми: Фондовий ринок
Дивись також
В Контексті Finance.ua
Опитування