Київ і Доха підпишуть договори щодо захисту інвестицій і відкриття ринків Катару для українських виробників


Київ і Доха підпишуть договори щодо захисту інвестицій і відкриття ринків Катару для українських виробників

Президент України Петро Порошенко під час офіційного візиту в Катар взяв участь у відкритті виставки Qatar International Agricultural Exhibition-2018 і повідомив, що у вівторок буде підписано низку двосторонніх документів, повідомляє прес-служба глави Української держави.

“Президент оглянув виставку, в тому числі стенди, де представлені українські виробники. Разом з главою Української держави з роботою виставки ознайомилися прем’єр-міністр, міністр внутрішніх справ Катару шейх Абдулла бін Насер бін Халіфою Аль Тані, а також міністр економіки і торгівлі Держави Катар шейх Ахмед бін Джасім бін Мохаммед Аль Тані”, – повідомляє у вівторок прес-служба президента України.

П. Порошенко привітав українських учасників виставки та відзначив, що “сьогодні буде підписано низку документів, зокрема щодо захисту інвестицій і відкриття ринків для українських виробників”.

У прес-службі глави держави відзначили, що Qatar International Agricultural Exhibition AGRITEQ-2018 – найбільша міжнародна спеціалізована сільськогосподарська виставка, яка проводиться у місті Доха (Катар) з 2012 року.

Виставка має на меті зібрати пропозиції провідних виробників агропромислової продукції, нової техніки і технологій у сільськогосподарській сфері з метою їх можливого використання для забезпечення продовольчої безпеки держави Катар.

В роботі торішньої виставки AGRITEQ-2017 взяли участь понад 120 компаній з 20 країн світу: Єгипет, Ефіопія, Німеччина, Королівство Саудівська Аравія, Китай, Швейцарія, Велика Британія, Польща, Мексика, Туреччина, ОАЕ, Україна, Японія та ін.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

  • !

    Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "Інтерфакс-Україна", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Дивись також
В Контексті Finance.ua
Опитування