Українська бронемашина «Фантом 2» наробила шуму в ОАЕ (відео)


Українська бронемашина «Фантом 2» наробила шуму в ОАЕ (відео)

Український «Фантом 2» викликав справжній фурор на виставці озброєння безпілотних систем Unmanned System Exhibition (UMEX) в Абу-Дабі. БТР дуже сподобався посадовим особам з ОАЕ, Кувейту, Саудівської Аравії і багатьох країн Північної Африки.

«Фантом 2» з колісною формулою 8х8 відноситься до наземних безпілотних транспортних засобів – Unmanned Ground Vehicle (UGV). Він був розроблений фахівцями ДК «Укроборонпром» і є вдосконаленою версією тактичного багатоцільового транспортного засобу Фантом (6х6) – для розвідки, спостереження, підтримки вогню за допомогою кулеметів і протитанкових ракет.

На виставці показали обидва варіанти – 6х6 і 8х8. Про це красномовно свідчить відеоролик – фрагмент на 5.23 хв.

«Фантом 2» є унікальним безпілотним колісним модульним комплексом з можливістю створення цілого сімейства транспортних засобів на основі платформи, включаючи безпілотну бойову машину, безпілотний наземний транспортний засіб для евакуації поранених на носилках. А також – комплексу аналітики/спостереження/розвідки/радіоелектронної війни.

Загальна вага транспортного засобу становить 2600 кг. На ньому можна змонтувати різні типи зброї (кулемет, гранатомет, протитанкові ракети тощо) і додаткові модулі. Транспортний засіб вже є з 80-мм ракетною системою залпового вогню з дистанційним управлінням, а також з дистанційно керованою 23-мм автоматичною гарматою.

Українським UGV управляє оператор з безпечного радіоканалу з максимальним діапазоном 10 км або по волоконно-оптичному кабелю – до 5 км.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
В Контексті Finance.ua
Опитування