Альфа-Банк Україна та Укрсоцбанк запрошують на святкування Міжнародного дня клієнта


Альфа-Банк Україна та Укрсоцбанк запрошують на святкування Міжнародного дня клієнта

Альфа-Банк Україна та Укрсоцбанк вже вп’яте святкують Міжнародний день клієнта і запрошують всіх клієнтів відвідати відділення банків 19 березня 2018 року.

В цей день для них підготовлені традиційні акційні умови обслуговування:

  • знижка за кредитами готівкою,
  • пільговий курс купівлі-продажу готівкової валюти,
  • акційні умови відкриття та обслуговування пакетів послуг.

У цей день у відділеннях Альфа-Банку Україна та Укрсоцбанку буде діяти подовжений режим роботи: відділення відкриються на 15 хвилин раніше і будуть працювати до останнього клієнта. Святкову атмосферу створить приємна музика, а також солодкі “компліменти” кожному клієнту.Всі, хто зателефонує 19 березня в контакт-центри банків, зможуть отримати оптимістичний гороскоп від робота Алли – для цього достатньо сказати їй слово “гороскоп”.

Крім вигідних продуктових пропозицій у відділеннях, Альфа-Банк Україна та Укрсоцбанк на своїх сторінках в соціальних мережах Facebook та Instagram проведуть конкурс з розіграшем призів – 10 квитків на фестиваль Atlas Weekend, який пройде у Києві з 4 по 8 липня 2018 року. Для участі у розіграші необхідно зробити селфі на фоні відділення одного з банків і розмістити його на вашій особистій сторінці в мережі Facebook або Instagram. Детальні умови акції шукайте на сторінці Укрсоцбанку у Facebook.

Міжнародний день клієнта щорічно святкується 19 березня. Вперше його відзначили у 2010 році за ініціативою підприємців Латвії і Росії. Але сьогодні багато компаній по всьому світу користуються можливістю подякувати клієнтам за довіру та успішну співпрацю, що робить 19 березня дійсно Міжнародним днем клієнта.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
В Контексті Finance.ua
Опитування