Бізнес не кладуть обличчям у підлогу: Гройсман вимагає не змінювати закон "маски-шоу стоп"


Бізнес не кладуть обличчям у підлогу: Гройсман вимагає не змінювати закон "маски-шоу стоп"

Прем’єр-міністр Володимир Гройсман закликав народних депутатів не допустити ухвалення будь-яких змін у закон про захист бізнесу “маски-шоу стоп”, повідомляє “Сьогодні”.

“Я чув про те, що якісь точкові зміни хочуть внести в цей закон. Я прошу народних депутатів у жодному разі цього не допустити, а залишити закон “маски-шоу стоп”, – сказав прем’єр.

Гройсман зазначив, що цей закон реально захищає бізнес від тиску правоохоронців.

“Щойно бізнес починає вільно дихати, їх ніхто не кладе обличчям в підлогу, а зараз я вже чую, що є спроби цю ситуацію знищити”, – сказав він.

Нагадаємо, закон про захист бізнесу набув чинності 7 грудня 2017 року. Документ гарантує безперешкодний доступ адвокатів до процесу обшуків і вводить заборону на вилучення первинної документації і серверів, на яких вона зберігається. Передбачається і обов’язок сторони звинувачення обґрунтовувати необхідність вилучення оригіналів документів або їх копій. Ці норми вже працюють.

Частина положень закону набере чинності з 2019 року. Ці норми передбачають обов’язкову відео- та аудіофіксацію обшуків. На відео повинен буде записуватися розгляд клопотань слідчим суддею, за винятком вирішення питання про проведення негласних слідчих (розшукових) дій. При цьому відеозапис стане невід’ємним додатком до протоколу обшуку.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Також з цієї теми: Казна та Політика
Дивись також
Весь ринок:Казна та Політика
Все, що ми знаємо про:Кабмін
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
Топ новини
Обговорюють

Читають

В Контексті Finance.ua