Іноземців-нерезидентів можуть звільнити від подання декларації про доходи


Іноземців-нерезидентів можуть звільнити від подання декларації про доходи

Кабінет Міністрів пропонує Верховній Раді звільнити іноземців-нерезидентів від подачі декларації про доходи.

Відповідний законопроект про внесення змін до закону “Про запобігання корупції” схвалений на засіданні уряду.

У документі зазначається, що іноземці-нерезиденти, уповноважені на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, які звільняються цим законом від обов’язку подати декларацію, за період до набрання чинності цього закону декларацію не подають і до відповідальності за невиконання таких обов’язків не притягуються.

Проектом закону також пропонується уточнити, що посадовими особами, на яких поширюється дія закону “Про запобігання корупції”, є керівники та заступники керівників, голова і члени наглядової ради (крім іноземців нерезидентів), виконавчого органу, одноосібний виконавчий орган юридичних осіб, державна частка в статутному капіталі яких перевищує 50%.

Передбачається, що прийняття закону сприятиме залученню до організації управління державними підприємствами європейських фахівців, позаяк законодавством деяких країн забороняється розголошувати певні види інформації, які стосуються конкретної особи.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

  • !

    Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "Українські Новини", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Дивись також
Весь ринок:Казна та Політика
Все, що ми знаємо про:Кабмін
В Контексті Finance.ua
Опитування