Ярославський займеться оновленням аеропорту Дніпра


Ярославський займеться оновленням аеропорту Дніпра

Український бізнесмен, власник групи DCH Олександр Ярославський, який раніше проводив реконструкцію міжнародного аеропорту “Харків”, займеться оновленням міжнародного аеропорту в Дніпрі.

Таку інформацію підтвердив міський голова Дніпра Борис Філатов у вівторок.

“Скажу відразу: так, це правда. Так, я займаюся. Так, новий аеропорт буде”, – написав він на своїй сторінці в мережі Facebook.

Крім того, джерело, близьке до переговорів, повідомило агентству “Інтерфакс-Україна”, що також були проведені переговори про участь в оновленні аеропорту і з бізнесменом Ігорем Коломойським. Останній є співвласником фінансово-промислової групи “Приват”, яка володіє компанією “Галтера”, якій у 2009 році Фонд держмайна продав 94,572% акцій авіакомпанії “Дніпроавіа”, що управляє аеропортом Дніпра.

Б. Філатов, зокрема, повідомив, що реалізацію проекту буде контролювати президент України Петро Порошенко.

Група DCH за 20 років роботи в Україні розвивала різні інвестиційні проекти, серед яких УкрСиббанк, проданий міжнародній групі BNP Paribas, Черкаський “Азот”, “Київстар”, підготовка інфраструктури Харкова до Євро-2012. Поточні пріоритетні напрями діяльності бізнес-групи – фінанси, виробництво будматеріалів, будівництво, девелопмент, готельний бізнес. Структура активів DCH представлена, зокрема, Міжнародним аеропортом “Харків”, готелем Khаrkiv Palace 5*, мережею ТРЦ “Караван”.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

  • !

    Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "Інтерфакс-Україна", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Дивись також
В Контексті Finance.ua
Опитування