Суд визнав законною відмову "дочці" Siemens в арешті "кримських турбін"


Суд визнав законною відмову "дочці" Siemens в арешті "кримських турбін"

Дев’ятий арбітражний апеляційний суд визнав законною відмову суду нижчої інстанції прийняти забезпечувальні заходи за позовом російської “дочки” німецького концерну Siemens до структур “Ростех” з приводу поставки турбін для споруджуваних в Криму електростанцій.

Апеляційний суд в середу відхилив скаргу позивача, виробника спірних турбін ТОВ “Сіменс технології газових турбін” (СТГТ, на 65% належить німецькому концерну Siemens, на 35% – “Силовим машинам”), на прийняту в листопаді 2017 року ухвалу арбітражного суду Москви.

Суд першої інстанції тоді відмовився накласти арешт на чотири турбіни, заборонити їх транспортування, монтаж, експлуатацію, модифікацію, розбирання, інше використання, а також будь-які угоди з турбінами.

“Визначення Арбітражного суду Москви залишити без зміни, апеляційну скаргу без задоволення”, – йдеться в постанові суду.

Арбітраж Москви вже розглянув справу по суті і 10 січня відхилив позов СТГТ, в якому “дочка” Siemens вимагала визнати незаконним свій договір поставки турбін з ВАТ “ВО “Технопромекспорт” від 10 березня 2015 року, а також витребувати турбіни з незаконного володіння ТОВ “ВО “Технопромекспорт”.

Рішення поки не вступило в силу, позивач подав на нього апеляційну скаргу, яка буде розглянута 9 квітня.

Довідка Finance.ua

  • В липні Siemens подав позови проти причетних до постачання його турбін в окупований Крим.
  • Відповідачами за позовом є ВАТ “ВО “Технопромекспорт”, ТОВ” ВО “Технопромекспорт” і ТОВ “Сіменс Технології газових Турбін” (спільне підприємство Siemens і російської компанії “Силові машини”).
  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
В Контексті Finance.ua
Опитування