Adidas збільшив збиток в IV кварталі, але підвищив виручку на 12%


Adidas збільшив збиток в IV кварталі, але підвищив виручку на 12%

Німецька adidas AG, другий за величиною в світі виробник спортивних товарів, відзвітувала про чистий збиток в четвертому кварталі 2017 року через зміни в податковому законодавстві США, найбільшого ринку для компанії.

Як говориться в прес-релізі adidas, її чистий збиток у жовтні-грудні склав 41 млн євро проти збитку в 10 млн євро за той же період попереднього року.

Разом з тим світова виручка збільшилася на 12%, до 5,06 млрд євро, а в Північній Америці зростання склало 21%.

У 2017 році в цілому adidas збільшив чистий прибуток на 7,9%, до 1,1 млрд євро, при зростанні виручки на 14,8%, до 21,22 млрд євро.

У 2018 році компанія очікує підвищити виручку на 10% без урахування коливань валютних курсів. Передбачається, що показник в Північній Америці і Азіатсько-Тихоокеанському регіоні підніметься більш ніж на 10%, в Європі і Латинській Америці – менше, ніж на 10%.

Також в поточному році прогнозується підвищення валової рентабельності до 50,7% і рентабельності операційного прибутку в діапазоні 10,3-10,5%. У минулому році показники становили 50,4% і 9,5% відповідно.

Крім того, керівництво adidas схвалило довгострокову програму викупу акцій на суму 3 млрд євро.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

  • !

    Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "Інтерфакс-Україна", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Дивись також
Топ новини
Обговорюють

Читають

В Контексті Finance.ua
Опитування