Мінінфраструктури має намір залучити у KfW €150 млн на інфраструктурні проекти


Мінінфраструктури має намір залучити у KfW €150 млн на інфраструктурні проекти

Міністерство інфраструктури має намір залучити у державного німецького банку KfW 150 млн євро на реалізацію інфраструктурних проектів.

Про це йдеться в повідомленні міністерства.

“Зараз у нас є три пріоритетні проектні пропозиції – добудова автомобільної складової залізнично-мостового переходу через Дніпро в Києві, модернізація і оновлення рухомого складу ПАТ “Укрзалізниця”, будівництво хвилелому і здійснення днопоглиблення в акваторії Одеського порту”, – цитуються в ньому слова міністра інфраструктури Володимира Омеляна.

Повідомляється, що пропозиції щодо відбору проектів будуть спрямовані віце-прем’єр-міністру України – міністру регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства Геннадію Зубку для передачі на затвердження німецькій стороні.

Раніше міністр інфраструктури Володимир Омелян заявляв, що в 2018 році в інфраструктуру планується інвестувати понад 86 млрд гривень.

Україна має намір залучити рамковий кредит Китаю в 7 млрд доларів для реалізації інфраструктурних та інших проектів.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

  • !

    Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "Українські Новини", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Дивись також
В Контексті Finance.ua
Опитування