Нафта продовжує дешевшати на побоюваннях зростання видобутку в США


Нафта продовжує дешевшати на побоюваннях зростання видобутку в США

Ціни на нафту еталонних марок знижуються у вівторок другу сесію поспіль на зростанні побоювань, що підйом нафтовидобутку в США може сповільнити ребалансування світового ринку нафти.

Ціна травневих ф’ючерсів на нафту Brent на лондонській біржі ICE Futures у вівторок опустилася на $0,10 (0,15%) – до $64,85 за барель. У понеділок контракти подешевшали на $0,54 (0,82%) – до $64,95 за барель.

Вартість ф’ючерсу на нафту WTI на квітень на електронних торгах Нью-йоркської товарної біржі (NYMEX) зменшилася до цього часу на $0,13 (0,21%) – до $61,23 за барель. За підсумками попередньої сесії контракти знизилися в ціні на $0,68 (1,1%) – до $61,36 за барель.

Згідно з оцінками Управління за інформацією в галузі енергетики (EIA) Міненерго США, опублікованими напередодні, видобуток сланцевої нафти в США в квітні зросте на 131 тис. барелів на добу і досягне 6,95 мільйонів б/д.

Загальний нафтовидобуток в Штатах перевищив 10 млн б/д, оновивши рекорд, встановлений в 1970 році.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

  • !

    Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "Інтерфакс-Україна", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Також з цієї теми: Енергетика
Дивись також
В Контексті Finance.ua
Опитування