Дві компанії контролюють понад половину ринку соняшникової олії в Україні - АМКУ


Дві компанії контролюють понад половину ринку соняшникової олії в Україні - АМКУ

Антимонопольний комітет України (АМКУ) оцінює частку ТОВ “Кернел-Трейд” на ринку олії соняшникової рафінованої бутильованої в Україні в 35%, ДП “Сантрейд” – 21%, повідомляється в річному звіті комітету, оприлюдненому на сайті відомства.

Як відзначають в АМКУ, виробництвом нерафінованої соняшникової олії займаються близько 173 учасників, основними з яких є АТ “Каргіл”, ТОВ “Маколі”, ТОВ “Олийный дім”, ТОВ “Санфлавер”, ТОВ “Фортуна”, ТОВ “Велес Трейдінг”. Рафінованої – близько 27 учасників: ТОВ “Кернел”, ДП “Сантрейд”, ПП “Віктор і К”, ПП “Оліяр”, ТОВ “Дельта Вілмар СНД” та ін.

Комітет здійснює моніторинг діяльності учасників цього ринку на предмет дотримання вимог законодавства про захист економічної конкуренції.

За результатами дослідження, АМКУ планує провести поглиблений аналіз щодо ціноутворення найбільшими учасниками при реалізації продукції торговельним мережам.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

  • !

    Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "Інтерфакс-Україна", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Дивись також
Весь ринок:Фондовий ринок
Все, що ми знаємо про:АМКУ
В Контексті Finance.ua
Опитування