Dragon Capital завершила купівлю ТРЦ Victoria Gardens у Львові


Dragon Capital завершила купівлю ТРЦ Victoria Gardens у Львові

Компанія Dragon Capital Investments Limited, що входить в групу компаній “Драгон Капітал”, завершила угоду з придбання торговельно-розважального центру Victoria Gardens (Львів) з загальною орендною площею 48,23 тис. кв. м у двох турецьких приватних інвесторів.

“Сторони погодилися не розкривати вартість угоди”, – йдеться в повідомленні “Драгон Капітал” у середу.

За даними компанії, відкритий в 2016 році ТРЦ “Victoria Gardens” є найбільшим з трьох торгових центрів, які працюють зараз в місті.

За словами генерального директора “Драгон Капіталу” Томаша Фіали, наведеними у релізі, цей ТРЦ став першим для групи придбанням за межами Київської області і не випадково розташований у Львові, бо це одне з найбільш динамічних міст України. “Ми віримо в потенціал розвитку міста і цього нещодавно відкритого торговельного центру. Зараз наша увага зосереджена, насамперед, на завершенні будівельних робіт … і зміцненні існуючого переліку орендарів”, – зазначив Т. Фіала.

ТРЦ “Victoria Gardens” розташований на півдні Львова між щільно населеним і зростаючим житловим районом і міжнародним аеропортом “Львів”. Він складається з двох основних торговельних поверхів і двох парковок на 1500 автомобілів. Серед основних орендарів – “Сільпо”, “Фокстрот”, Argo, New Yorker, LPP Group, Multiplex кінотеатр, розважальний центр Papashon і тренажерний зал King Fitness.

Група компаній “Драгон Капітал” заснована в 2000 році і є однією з найбільших на інвестринку України. Працює в сфері прямих інвестицій та фінансових послуг, що надає повний спектр інвестиційно-банківських і брокерських послуг для корпоративних і приватних клієнтів. Кінцевим бенефіціаром в держреєстрі вказаний громадянин Чехії, президент Європейської бізнес асоціації Т. Фіала.

В кінці 2017 року він повідомив агентству “Інтерфакс-Україна”, що “Драгон Капітал” спільно з ко-інвесторами, серед яких – Goldman Sachs, Джордж Сорос, OPIC, планує до 2018 року забезпечити приплив в Україну до $300 млн інвестицій.

“У pipeline у нас близько 10 угод”, – сказав він, уточнивши що остаточна сума буде залежати від реалізації однієї-двох великих угод з ко-інвесторами на суму до $150 млн.

Т. Фіала відзначив, що в 2017 році оцінює обсяг інвестицій “Драгон Капітал” в Україні у $100-150 млн. За його словами, останнім часом компанія є найбільш активним заявником в Антимонопольний комітет на погодження угод.

За словами гендиректора інвесткомпанії, зараз ціни на активи в Україні найнижчі з часів 2000-2004 рр., оскільки інвестори високо оцінюють ризики країни і не готові платити більше. “На Заході нам довелося б платити (за подібні активи – Ред.) втричі дорожче”, – сказав Т. Фіала.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

  • !

    Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "Інтерфакс-Україна", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Також з цієї теми: Фондовий ринок
Дивись також
В Контексті Finance.ua
Опитування