Microchip купує за $8 мільярдів Microsemi


Microchip купує за $8 мільярдів Microsemi

Якщо акціонери обох компаній підтримають ініціативу рад директорів кожної з них, то операція завершиться до кінця другого кварталу поточного року.

За кожну акцію Microsemi покупець заплатить $68,78 з урахуванням 7% надбавки в якості премії. Ціна питання для Microchip складе $10,15 млрд., Позаяк ще доведеться погасити борги Microsemi в обсязі $1,8 млрд.

Певні види діяльності обох компаній можуть вважатися взаємозамінними. Кожна з них активно займається випуском електроніки комп’ютерного призначення і побутової. У Microsemi є ринки, які Microchip Technology недостатньо освоїла. Від випуску чіпів телекомунікаційного призначення і рішень для аерокосмічної галузі і оборони компанія Microsemi отримує 60% виручки і займає кращі позиції, ніж її покупець. Ці напрямки стануть новими точками зростання Microchip. Через три роки після завершення угоди Microchip розраховує побачити ефект від спільної діяльності у вигляді додаткових $300 млн. виручки на рік.

З початку 80-х компанія Microsemi розширювалася в основному за рахунок поглинання інших. Тільки за останні 10 років вона купила 15 компаній, включаючи PMC-Sierra (2016), Vitesse Semiconductor (2015), частину компанії Maxim Integrated Products (2012), Zarlink Semiconductor (2011) і Actel Corp (2010). Надалі її бізнес розчиниться в діяльності Microchip.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
В Контексті Finance.ua
Опитування