Швейцарія домоглася відкриття українського ринку молокопродуктів


Швейцарія домоглася відкриття українського ринку молокопродуктів

Державна служба України з питань безпеки харчових продуктів та захисту споживачів та Компетентний орган Швейцарії погодили форму ветеринарного сертифіката для експорту термічно обробленого молока і молочних продуктів, що імпортуються в Україну зі Швейцарії, — йдеться в повідомленні прес-центру української Держспоживслужби.

Тим часом, як повідомлялося раніше, у Росії повністю провалилося імпортозаміщення українських сирів. Так, за деякими експертними оцінками, на сьогоднішній день до 25% сирів на російському ринку можуть мати українське походження.

Нагадаємо, Росія заборонила ввозити сироподібну продукцію з України ще 13 листопада 2014 року, оголосивши на вищому рівні політику імпортозаміщення з точковими публічними акціями зі знищення української продукції.

Нагадаємо, раніше в Союзі молочних підприємств України заявляли: твердження про те, що через російське ембарго українські молокопродукти перестали ввозитися в Росію, нібито спричинивши кризу в молочній галузі і знизивши виробництво на українській території, не відповідає дійсності.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
В Контексті Finance.ua
Опитування