Найбільший газодобувач України замовив 3D-моделі своїх родовищ


Найбільший газодобувач України замовив 3D-моделі своїх родовищ

Найбільший газодобувач в країні – державна Укргазвидобування (УГВ) – вирішила впровадити програмне забезпечення найбільшої нафтосервісної компанії Schlumberger для 3D-моделювання родовищ.

Про це йдеться в повідомленні прес-служби компанії.

Вартість контракту з Schlumberger щодо впровадження Petrel і Eclipse складе 179,2 млн грн, згідно з даними в системі ProZorro.

Програмне забезпечення Petrel дозволяє створювати об’ємні моделі геологічної будови газових, газоконденсатних і нафтогазових родовищ.

“На наступному етапі програма Eclipse моделює процес розробки нафтових і газових покладів; крім того, цей комплекс дозволяє визначити ділянки покладів, які розробляються більш активно, а також ділянки, менш залучені в розробки, дасть підстави для проектування нових експлуатаційних свердловин”, – пояснили в компанії.

У свою чергу програмний комплекс Techlog призначений для обробки результатів геофізичних досліджень свердловин на сучасному рівні. “Він дозволяє з високою вірогідністю виділяти в розрізі свердловини продуктивні пласти і відстежувати їх поширення по площі родовища”, – зазначили в УГВ.

Укргазвидобування розраховує “деталізувати і уточнювати геологічну будову існуючих родовищ, уточнювати межі покладів і запаси вуглеводнів, і, можливо, виявити раніше не відкриті продуктивні пласти, що дозволить наростити запаси вуглеводнів, зробити їх видобування більш раціональним і інтенсивним”.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

  • !

    Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "Інтерфакс-Україна", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Дивись також
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua