"Київстар" купив 4-й лот на аукціоні 4G за 612 млн грн


"Київстар" купив 4-й лот на аукціоні 4G за 612 млн грн

Переможцем за конкурентним 4-м лотом на 5 МГц в діапазоні 1800МГц для запуску зв’язку стандарту 4G на тендері в Києві у вівторок було визначено найбільшого українського оператора мобільного зв’язку “Київстар” з ціновою пропозицією в 612 млн грн при стартовій ціні в 271,6 млн грн.

Як передає кореспондент агентства “Інтерфакс-Україна”, за лот торгувалися всі три найбільші українські оператори, включаючи “Vodafone-Україна” і lifecell, було зроблено 24 кроки підвищення ціни.

Вартість конверсії за даним лотом – 62,68 млн грн.

Як повідомлялося, 2 березня НКРЗІ провела розкриття конвертів з ціновими пропозиціями операторів за ліцензії на 4G-зв’язок в діапазоні 1800МГц і визначила початкову вартість по кожному з трьох додаткових лотів, які представлені на торгах “з голосу”. За результатами розгляду початкова ціна торгів з голосу за відповідними лотами становила: лот №4 – 271,625 млн грн, лот №5 – 265 млн грн, лот № 6 – 271,625 млн грн.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

  • !

    Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "Інтерфакс-Україна", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Дивись також
В Контексті Finance.ua
Опитування