Створено акумулятор для смартфонів з зарядкою за 30 секунд


Створено акумулятор для смартфонів з зарядкою за 30 секунд

Дослідники Корейського інституту передової науки і техніки створили новий тип акумуляторів на водній основі.

За запевненням фахівців, їхня розробка перевершує існуючі аналоги в сотні разів по всіх базових параметрах. Такі акумулятори мають в рази більшу ємність, заряджаються за 30 секунд, відрізняються високою безпекою і служать набагато довше.

Спеціально для нових акумуляторів корейські дослідники розробили ефективну конструкцію анода і катода, що працюють в середовищі з електроліту на водній основі. В ході експериментів фахівці виготовили дві пластини з суміші полімеру з графеном, що мають по всій поверхні безліч мікропор.

У аноді ці пори порожні, тоді як в катоді – заповнені наночастинками оксиду нікелю. Така структура дозволяє домогтися збільшення ємності акумулятора в 100 разів. Дослідники тільки почали вивчати нову технологію, тому ємність готових прототипів вкрай мала, і їх потужності вистачає хіба що на живлення світлодіода. Фахівці запевняють, що крім всіх вказаних вище достоїнств, їхні акумулятори – дуже дешеві в реалізації. Це дозволить в майбутньому запустити їх в масове виробництво.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
Топ новини
Обговорюють

Читають

В Контексті Finance.ua
Опитування