SEC оштрафувала компанію за нелегальну допомогу в отриманні "інвесторських віз"


SEC оштрафувала компанію за нелегальну допомогу в отриманні "інвесторських віз"

Комісія з цінних паперів і бірж (SEC) США пред’явила звинувачення нью-йоркськый компанії Edwin Shaw LLC у незаконному наданні брокерських послуг іноземним громадянам, що прагнуть одержати так звану “візу інвестора” в США.

Як йдеться в повідомленні SEC, компанія пропонувала іноземним громадянам інвестувати через неї кошти у зареєстровану в Нью-Йорку компанію, що володіє парком таксі та лімузинів. Послуга передбачала отримання посвідки на проживання в США за програмою EB-5, що дає право на проживання в країні в обмін на прямі інвестиції в американські фірми.

При цьому Edwin Shaw не була зареєстрована як брокер і не мала права надавати дані послуги. У період з квітня 2014 року по березень 2017 року фірма отримала у вигляді комісійних близько $400 тис. від ошуканих інвесторів.

Компанія погодилася на позасудове врегулювання позову. Вона поверне зазначені $400 тис. з відсотками в сумі $54 тис. і сплатить штраф у розмірі $90,5 тис., а також зобов’язується негайно припинити надавати незаконні послуги та утримуватися від цього надалі.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

  • !

    Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "Інтерфакс-Україна", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Дивись також
В Контексті Finance.ua
Опитування