United Airlines запропонує співробітникам замість премій лотерею - ЗМІ


United Airlines запропонує співробітникам замість премій лотерею - ЗМІ

Американська авіакомпанія United Airlines розглядає можливість заміни квартальних бонусів співробітникам на проведення лотереї з призами, повідомляє Інтерфакс з посиланням на Chicago Business Journal.

Як випливає зі службової записки, що є в розпорядженні видання, президент компанії Скотт Кірбі пропонує скасувати бонуси, які становлять приблизно 1,2 тис. доларів на рік, на можливість участі в розіграші.

Розігруватися будуть грошові призи в сумі від 2 тис. до 40 тис. доларів, машини і туристичні путівки. Крім того, раз на квартал буде проводитися розіграш одного суперпризу – 100 тис. доларів.

Співробітникам не сподобалася ініціатива керівництва – петиція із закликом не допустити введення лотереї набрала понад 1 тис. підписів на сайті Change.org.

Вони також незадоволені тим, що конкуренти, включаючи Jet Blue, Southwest Airlines, American Airlines, Alaska Air і Virgin America, надали своїм працівникам додаткові бонуси в розмірі 1 тис. доларів слідом за зниженням податку на прибуток підприємств, тоді як United Airlines не стала цього робити.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
В Контексті Finance.ua
Опитування