Міненерговугілля заявляє про закінчення кризової ситуації


Міненерговугілля заявляє про закінчення кризової ситуації

Кризовий комітет при Міністерстві енергетики та вугільної промисловості України оголосив про завершення заходів для економії природного газу і перехід в штатний режим, повідомив радник голови міністерства Максим Бєлявський.

“Кризовий комітет при Міненерговугілля щойно ухвалив рішення оголосити про завершення кризової ситуації та перехід в штатний режим роботи з 7 березня 2018 року”, – написав він на своїй сторінці у соцмережі “Фейсбук”.

Як повідомлялося, у зв’язку з введенням в Україні Національного плану дій для економії енергоресурсів через брак газу 2 березня було ухвалено рішення про переведення ТЕЦ і ТКЕ на роботу на резервних видах палива, в основному мазуті, а також про припинення роботи низки навчальних закладів.

Раніше, 1 березня, прес-служба ПАТ “Укртрансгаз” повідомила, що російський “Газпром” з початку 2018 року жодного разу не забезпечив тиск на вході в ГТС України, що відповідав би хоча б мінімальним умовам транзитного контракту.

Голова НАК “Нафтогаз України” Андрій Коболєв в той же день заявив про дефіцит газу в Україні в обсязі близько 10 млн куб. м на добу через морози і відмову “Газпрому” в його постачанні і запропонував ввести обмеження на споживання газу в країні на кілька днів.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

  • !

    Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "Інтерфакс-Україна", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Також з цієї теми: Енергетика
Дивись також
Весь ринок:Енергетика
Все, що ми знаємо про:Міненергетики
В Контексті Finance.ua
Опитування