Ощадбанк очікує рішення Міжнародного комерційного арбітражного суду за позовом проти Росії


Ощадбанк очікує рішення Міжнародного комерційного арбітражного суду за позовом проти Росії

Державний Ощадний банк очікує позитивного рішення Міжнародного комерційного арбітражного суду (Париж, Франція) за позовом проти Росії.

Про це в ході дискусії, присвяченої реформуванню державного банківського сектора, повідомив голова правління Ощадбанку Андрій Пишний.

“Ми дуже сподіваємося на позитивне рішення. Ми пройшли всі судові процедури і зараз перебуваємо в стані очікування оголошення судом відповідного рішення”, – повідомив Пишний.

За його словами, сума позову становить 1,4 млрд доларів.

Сума вимог включає вартість втрати бізнесу, активів і відсотки, які будуть нараховані до прийняття судом остаточного рішення і до фактичного отримання компенсації за комерційним курсом, визначеним судом.

В кінці серпня 2016 Ощадбанк повідомляв, що подав проти країни-агресора позов з усією доказовою базою про відшкодування понад $1 млрд втрат у результаті незаконної окупації і анексії Криму.

У березні 2017 Міжнародний комерційний арбітражний суд (Париж, Франція) розпочав слухання за позовом Державного Ощадного банку проти Росії.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

  • !

    Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "Українські Новини", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Дивись також
Весь ринок:Фондовий ринок
Все, що ми знаємо про:Ощадбанк
В Контексті Finance.ua
Опитування