Кувейт планує провести IPO фондової біржі цього року


Кувейт планує провести IPO фондової біржі цього року

Влада Кувейту планує цього року продати частку у фондовій біржі в рамках IPO, заявив голова відомства, відповідального за ринки капіталу, Мішааль аль-Усаїмі в інтерв’ю Bloomberg TV.

За його словами, відомство буде вивчати ситуацію на ринку IPO до кінця квітня.

“Лише після цього ми зможемо говорити про чіткий часовий орієнтир проведення IPO, однак ми сподіваємося, що зможемо завершити розміщення до кінця поточного року”, – заявив М. аль-Усаїмі.

У вересні 2017 року FTSE Russel присвоїло Кувейту статус ринку, що розвивається, включивши країну в список “вторинних” emerging markets. Новий статус набуде чинності у вересні 2018 року, і влада Кувейту розраховує залучити завдяки цьому сотні мільйонів доларів інвестицій.

За словами М. аль-Усаїмі, інтерес до акцій кувейтських компаній продовжує зростати, проте недостатня ліквідність ринку залишається проблемою.

Довідка Finance.ua:

  • У 2017 році значення індексу збільшилося на 11%, максимальними темпами 2013 року.
  • Раніше кувейтський регулятор ринків капіталу заявляв про те, що може запропонувати 50%-ву частку в фондовій біржі на відкритому ринку і до 24% державним організаціям.
  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

  • !

    Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "Інтерфакс-Україна", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Дивись також
Топ новини
Обговорюють

Читають

В Контексті Finance.ua
Опитування