Toyota з партнерами створюють компанію в сфері автономного водіння, вкладуть в неї $2,8 млрд


Toyota з партнерами створюють компанію в сфері автономного водіння, вкладуть в неї $2,8 млрд

Toyota Motor Corp. разом з партнерами планує активніше розвивати операції в сфері автономного водіння, розраховуючи швидше вивести самокеровані автомобілі з лабораторій на дороги.

Toyota і виробники автодеталей Aisin Seiki і Denso створять нову компанію – Toyota Research Institute-Advanced Development (TRI-AD), метою якої буде розробка програмного забезпечення для самокерованих автомобілів, якість якого дозволить використовувати його в пасажирських машинах.

Партнери інвестують в нову компанію понад 300 млрд ієн ($2,84 млрд) протягом декількох років, пише газета Nikkei.

На початковому етапі в TRI-AD буде працювати близько 300 осіб, а потім її штат, як очікується, розшириться до 1 тис. співробітників.

Toyota має намір почати виробництво самокерованих автомобілів в 2020 році. До цього часу автовиробник планує володіти практичними технологіями автономного водіння на автострадах.

Главою TRI-AD стане Джеймс Каффнер, що є в даний час головним директором з технологій в Toyota Research Institute в Каліфорнії. У минулому Дж.Каффнер відповідав за дослідження в сфері автономного водіння в підрозділі робототехніки Google.

Традиційні автовиробники все частіше виділяють в самостійні компанії операції в сфері самокерованих автомобілів, пише газета The Wall Street Journal. Таким чином, вони прагнуть залучити фахівців у сфері програмного забезпечення, не зацікавлених у роботі в традиційній компанії-автовиробнику.

Офіс TRI-AD буде розташовуватися в Токіо, проте мовою спілкування в компанії буде англійська, що, як очікується, дозволить розширити пул потенційних працівників. Нова компанія націлена на залучення талановитих інженерів з усього світу.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

  • !

    Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "Інтерфакс-Україна", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Дивись також
Топ новини
Обговорюють

Читають

В Контексті Finance.ua
Опитування