Набули чинності нові правила бухобліку для банків


Набули чинності нові правила бухобліку для банків

Нові правила бухобліку для банків набули чинності.

Про це йдеться в постанові правління Національного банку №17 “Про затвердження правил бухгалтерського обліку доходів і витрат банків України” від 28 лютого.

Читайте також: НБУ планує запуск електронної гривні і миттєвих платежів

Правила визначають методологічні засади відображення в бухгалтерському обліку інформації про доходи і витрати та порядок застосування банками основних принципів бухгалтерського обліку під час визнання доходів і витрат, крім тих, які підпадають під сферу застосування Міжнародного стандарту фінансової звітності 9 “Фінансові інструменти”.

Відзначається, що банк відображає в бухгалтерському обліку формування та використання резервів під очікувані кредитні збитки за дебіторською заборгованістю згідно з вимогами нормативно-правового акта НБУ з бухгалтерського обліку операцій з фінансовими інструментами в банках.

Постанова набула чинності з 2 березня.

Нагадаємо, Національний банк надасть банкам перехідний період для переходу на МСФЗ-9 у разі потреби. З 1 січня 2018 року банки перейшли на МСФЗ 9.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

  • !

    Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "Українські Новини", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Дивись також
Весь ринок:Казна та Політика
Все, що ми знаємо про:НБУ
В Контексті Finance.ua
Опитування