В Укренерго зафіксували пікове споживання електроенергії на тлі економії газу


В Укренерго зафіксували пікове споживання електроенергії на тлі економії газу

Об’єднана енергосистема України пройшла другий зимовий пік споживання електроенергії на рівні 23,5 тис. МВт.

Про це повідомляє прес-служба Укренерго у Facebook.

“Незважаючи на календарну весну, днями ОЕС України пройшла другий зимовий пік споживання – близько 23500 МВт, що практично дорівнює зафіксованому раніше літньому максимуму (23800 МВт)”, – йдеться в повідомленні.

У компанії відзначили, що ситуація повністю контрольована.

“У зв’язку з тим, що базове навантаження АЕС більше, ніж було у грудні і січні (поточне сумарне навантаження енергоблоків становить 11000 МВт), зростання споживання, пов’язане зі зниженням температури повітря, не вплинуло на стабільність роботи енергосистеми. На теплових електростанціях генеруючих компаній є резервні блоки, які можуть за необхідності бути включені в роботу для покриття піків споживання”, – повідомили у Укренерго.

Укренерго також відзначає, що ситуація, пов’язана зі зниженням тиску газу в ГТС України на 20%, ніяк не вплинула на стабільність української енергосистеми.

“Згідно з введеною за підсумками засідання РНБО України кризовою ситуаціэю рівня надзвичайної ситуації на ринку природного газу, були частково переведені на використання мазуту замість газу, київські ТЕЦ-5 і ТЕЦ-6, Харківська ТЕЦ-5 і Кременчуцька ТЕЦ. При цьому навантаження цих станцій залишилося незмінним, змін в енергобалансі країни в зв’язку з цим не відбулося”, – додали в компанії.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua