Янукович продав дві шахти на Донбасі - ЗМІ


Янукович продав дві шахти на Донбасі - ЗМІ

Шахти Новогродівська 1-3 і Росія були продані два тижні тому (у 20-х числах лютого) новому власнику. Формально ними числиться бізнесмен з Макіївки Валерій Атанов (виходець з групи Механік Віктора Вишневецького).

Про це повідомляють джерела ринку, передає ЕП.

Видання повідомляє, що у цій угоді Атанов представляє інтереси Едуарда Бондаренка – голови Донбасенерго, контрольованої Олександром Януковичем.

Зазначимо, що Бондаренко підтвердив своє ставлення до обох шахтам, але при цьому підкреслив, що у цьому проекті він представляє власний інтерес.

“Я не фронтир когось (Олександра Януковича – ред.). Якщо мій інтерес до цих компаній реалізується, я готовий їх розвивати – вже до липня на Новогродівській ми готові запускати лаву, яка буде видавати 60 тис. т вугілля в місяць проти сьогоднішнього нуля”, – розповів Бондаренко.

Видання також пише, що до цього купити шахти хотів куратор державної вугільної галузі Віталій Карпачов. За його словами, зрив угоди стався у лютому, коли від неї відмовилася сторона продавця – група ДРФЦ Олександра Януковича.

“Продавець вийшов з переговорного процесу”, – зазначив Карпачов.

Крім того, він пов’язує зміну поведінки представників Януковича “з галасом у пресі” навколо своєї персони. У той же час джерела повідомляють, що учасники переговорів з боку старшого сина екс-президента відмовилися продавати компанії через порушення Віталієм Кропачовим своїх зобов’язань.

Відзначимо, що Новогродівська 1-3 і Росія отримали частину так званих “полів” (покладів вугілля, що розробляються) однойменних державних шахт під час президентства Віктора Януковича. Реалізацією цього проекту в інтересах його сина Олександра займався Олександр Сичинава – тодішній глава наглядової ради Всеукраїнського банку розвитку з групи Мако.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
В Контексті Finance.ua
Опитування