Системою мобільних платежів Alipay користуються в 38 країнах, WeChat Pay - в 20


Системою мобільних платежів Alipay користуються в 38 країнах, WeChat Pay - в 20

Дві провідні системи мобільних платежів в Китаї WeChat Pay і Alipay завойовують популярність за кордоном, повідомляє агентство “Сіньхуа”.

Alipay користуються в 38 країнах, WeChat Pay – в 20, свідчать дані компаній.

При цьому за допомогою Alipay можна не тільки розплачуватися в магазинах, ресторанах і таксі, але і здійснювати операції з поверненню податків в реальному часі. В даний час така функція доступна в 24 країнах, в тому числі у 14 європейських аеропортах, а також у ряді повітряних гаваней Південної Кореї і Сінгапуру.

Платежі за допомогою WeChat Pay можуть здійснюються в 13 валютах, включаючи юань, гонконзький долар, долар США, єну і фунти стерлінгів. Через Alipay можна платити в 27 валютах, включаючи юань, долар США, євро, фунт стерлінгів, єну і російський рубль.

На думку співробітника компанії Ant Financial Ян Сіньюня, у міру швидкого зростання кількості китайських туристів, які виїжджають за кордон, зарубіжні компанії впроваджують звичні для китайців методи оплати, щоб залучити більше покупців з цієї країни.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

  • !

    Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "Інтерфакс-Україна", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Дивись також
В Контексті Finance.ua
Опитування