Waymo показала у 360-градусному відео, що «бачить» робомобіль


Waymo показала у 360-градусному відео, що «бачить» робомобіль

Компанія Waymo (холдинг Alphabet), що спеціалізується на розробці технологій автономного водіння, опублікувала в середу на YouTube 360-градусне відео, покликане допомогти потенційним власникам самокерованих автомобілів зрозуміти, як це — їздити в робомобілі.

Відеоролик тривалістю 3 хв 36 с з’явився в Мережі напередодні запуску в найближчі місяці у Феніксі (штат Арізона) сервісу Waymo із замовлення транспорту для спільної поїздки на безпілотному автомобілі без водія за кермом.

Переконати потенційно обережну публіку у перевагах та безпеці поїздки на самокерованому автомобілі зараз є ключовим завданням Waymo, що вважається піонером в глобальних перегонах з розгортання автономних транспортних засобів.

Згідно з опублікованим минулого тижня дослідженням компанії Gallup, 54% з 3 297 респондентів у США заявили про те, що вони «навряд чи» будуть використовувати самохідні автомобілі, а 59% повідомили, що їм буде некомфортно їхати в такому виді транспорту. Опитування проводилося у вересні і жовтні минулого року.

Великі технологічні компанії, автовиробники і стартапи вже проводять тестування автономних автомобілів, але в більшості випадків в цьому процесі поки що не беруть участі справжні пасажири. На думку експертів, самокеровані автомобілі, що використовуються автопарками для обслуговування поїздок, є одним з найбільш економічно життєздатних способів широкого розповсюдження таких технологій.

В Арізоні немає обмежень на тестування самокерованих автомобілів, що зробило цей штат ключовим випробувальним полігоном для цієї технології.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
В Контексті Finance.ua
Опитування